вартість

Реєстрація

Вид ТМ
Срок реєстрації
Статус
Заявники
Колір
Пошук
Громадянство
Ім`я
Телефон
Сума

Калькулятор

Реєстрація ТМ

Порядок реєстрації ТМ

Етапи подачі заявки на реєстрацію ТМ:

  • Розрахунок вартості та надсилання даних про торгову марку та заявника на нашу електронну адресу (Розрахувати вартість можна в калькуляторі вище);
  • Пошук схожих знаків серед поданих на реєстрацію або зареєстрованих в Україні та розширених на територію з міжнародної реєстрації (Для запобігання відмови в реєстрації заявленої ТМ);
  • Підписання Договору про надання послуг та довіреності на представництво інтересів заявника;
  • Оформлення та надсилання в Укрпатент матеріалів заявки;
  • Оплата зборів та мита.

Встановлення дати подання заявки

Заявка перевіряється на наявність всіх необхідних документів і матеріалів, а також перевіряється факт оплати держбору. У разі, якщо матеріали заявки відповідають встановленим правилам, то в термін до 2 місяців з моменту подачі, заявнику надсилається письмове повідомлення про встановлення дати подачі заявки на товарний знак. Права на торгову марку починають діяти безпосередньо з цієї дати.

Формальна експертиза заявки

Перевіряється правильність оформлення матеріалів заявки і відповідність їх вимогам Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», а також відповідно заявленого переліку товарів і послуг Міжнародної класифікації товарів і послуг (МКТП). У разі невідповідності матеріалів заявки будь-якої з установлених вимог заявнику надсилається повідомлення із зазначенням порушеної вимоги яке необхідно усунути протягом 2 місяців з дати отримання такого повідомлення.

Кваліфікаційна експертиза заявки

Знак перевіряється на відповідність відносним критеріям охороноздатності, визначених Законом. При перевірці знака проводиться пошук на тотожність і схожість з раніше зареєстрованими і поданими на реєстрацію позначеннями, з подальшим порівнянням виявлених позначень із заявленим знаком. У разі виявлення тотожних або схожих до ступеня змішування знаків, заявнику надсилається повідомлення із зазначенням порушеного критерію. Протягом двох місяців заявник має можливість надати аргументовану відповідь з доводами на користь реєстрації знака. Якщо знак відповідає всім встановленим критеріям охорони або якщо експертиза погодилася з доводами заявника про реєстрацію знака, заявнику надсилається рішення про видачу свідоцтва на знак для товарів і послуг.

Отримання свідоцтва на знак для товарів і послуг

Після отримання позитивного рішення за заявкою заявник повинен оплатити державне мито за видачу свідоцтва і державний збір за публікацію у встановленому розмірі. Потім протягом 1-2 місяців здійснюється процедура внесення до Державного реєстру знаків для товарів і послуг інформації про зареєстровану торговельну марку і публікація відомостей в офіційному бюлетені України “Промислова власність”.

Після отримання охоронного свідоцтва на товарний знак, його власник може зареєструвати національний домен верхнього рівня “.UA” та має право проставляти поряд із зареєстрованою торговою маркою (знаком для товарів і послуг) міжнародне маркування®, яке вказує на те, що дана торгова марка зареєстрована і охороняється чинним законодавством.

  • Швидка подача
  • Повна звітність
  • Доступна ціна

Категорії

  • Немає категорій

Календар

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів

Контакти

Номер телефону

+38 (063) 638 63 43

Адрес

В'ячеслава Чорновола, 25